Tadeusz Kantor, Informal, 1966

cena wywoławcza
~34 802 EUR
aktualna cena

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~37 USD
~34 EUR
~29 GBP

Składanie ofert: do 24/04 19:30:00

  • Twoja oferta
~44 083 - 55 684 EUR

Olej na płótnie, 65 x 73 cm
Opisany i datowany na odwrociu: KRAKÓW 7.1966

LITERATURA:
Tadeusz Kantor. Informel, katalog wystawy w Galerii Starmach, Kraków 1999

Brak