Olej na płótnie, 65 x 73 cm
Opisany i datowany na odwrociu: KRAKÓW 7.1966
Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu „droit de suite” 5%.
LITERATURA:
Tadeusz Kantor. Informel, katalog wystawy w Galerii Starmach, Kraków 1999