Włodzimierz Pawlak, Notatka o sztuce 8, 2014

cena wywoławcza
~1 160 EUR
aktualna cena

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~1 USD
~1 EUR
~976 GBP

Składanie ofert: do 24/04 19:30:00

  • Twoja oferta
~1 624 - 2 088 EUR

Olej na płótnie, 20 x 20 cm
Sygn i opisany na odwrociu

Brak