Jan Tarasin, Zapisy, 1991

Jan Tarasin, Zapisy, 1991
cena wywoławcza
~18 561 EUR
aktualna cena
~18 561 EUR

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~21 USD
~19 EUR
~16 GBP

Składanie ofert: do 24/04 19:30:00

  • Twoja oferta
~27 842 - 32 482 EUR

Olej na płótnie, 90 x 115 cm
Sygn. l.d. Jan Tarasin 91

oferta licytujący data
~18 561 EUR - 09/04 13:44:26