Joanna Sarapata, Ballerina, 2020

cena wywoławcza
~4 176 EUR
aktualna cena

limit

PLN
.00

~0 USD
~0 EUR
~0 GBP

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~4 USD
~4 EUR
~3 GBP

Składanie ofert: do 24/04 19:30:00

  • Twoja oferta
~5 800 - 8 120 EUR

Pastel,Szlagmetal,Olej na płótnie, 120 x 120 cm
Sygn. z przodu SARAPATA

Brak